Dlaczego media społeczościowe ?

Przeciętny użytkownik spędza na Facebooku 30 min

Reklamy na Facebooku przynoszą szybkie efekty

18 mln aktywnych użytkowników w Polsce

Reklamy na Facebooku są łatwe do nauczenia się

Na Facebooku możesz pozyskiwać klientów dla marek tanich i luksusowych, B2B i B2C, produktów digitalowych, usług

Nie potrzebujesz strony, bloga ani mediów społecznościowych, aby zacząć pozyskiwać klientów

Reklamy na Facebooku - zwłaszcza w Polsce - dalej są tanie. Trzeba z tego korzystać

O MNIE

Joanna Julia. Polka, Brytyjka. Cyfrowa Nomadka.

Od 12 lat zajmuję się marketingiem internetowym, który jest moją pasją. Prowadzę zdalną Agencję Social Media, a na moich kanałach społecznościowych dzielę się wiedzą na temat SKUTECZNEGO marketingu internetowego – pozyskiwania klientów oraz budowania biznesu online.

Ponadto prowadzę szkolenia z zakresu pozyskiwania klientów online: reklama w mediach społecznościowych, email marketing, budowanie zaangażowanej społeczności online.

Gdy robię coś w życiu, to robię to na 100%.

OPINIE KLIENTÓW

Prowadzę firmę brokerską specjalizującą się w pomocy w otrzymaniu kredytu hipotecznego klientom, którzy są samozatrudnieni lub mają problem z uzyskaniem kredytu. To bardzo niszowa, wyspecjalizowana działalność.

Drugi kwartał zeszłego roku był katastrofalny. COVID uderzył i obroty spadły do 60%. Szukałem sposobów, by zwiększyć marketing. Zostałaś mi polecona przez jednego ze wspólnych znajomych. 

Marketing był genialny i skutki były natychmiastoweObroty rosną z miesiąca na miesiąc, odkąd podjęliśmy współpracę. Jestem bardzo zadowolony. Efekt jest świetny. Jak powiedziałem, nie bardzo wiem, co robisz, ale rób to dalej i liczę na to, że nie pomożesz innym brokerom kredytów hipotecznych 😉 

KONTAKT

mail: kontakt@joannajulia.pl
 
 
 

Social Media

Copyright 2020 Joanna Julia