OPINIE I WYNIKI

Hej! Witam Cię na stronie, gdzie zamieszczam opinie moich klientów i pokazuje rezultaty. Jak widzisz, są tutaj zarówno opinie moich studentów, którzy korzystali z mojego mentoringu i kursów a także opinie klientów, z którymi współpracowałam w ramach mojej Agencji Social Media. Jako że pracuje zarówno po polsku jak i angielsku, opinie klientów zobaczysz w obu językach.

U Asi nie ma zbędnego gadania ,,o mentalności przedsiębiorcy’’ i tym podobnych rzeczach. Uczycie się od pierwszej lekcji, jak zrobić reklamy i budować Agencję SM. W kursie są same konkrety, a pieniądze, które Asia bierze za kurs, są zdecydowanie za małe.

Agnieszka Kamińska – Pluta

Twoje Być Agencja Social Media

Maciej Sołkiewicz

Patrycja Łaskawiec

Szymon Winiarski

Mikołaj Smajdor

Krzysztof Skrobot

Mentoring Asi pomógł mi w dwóch obszarach. Po pierwsze, chciałem mieć małą agencję SM obsługującą sklepy internetowe.

Mimo iż znałem się na promocji sklepu internetowego, kompletnie nie potrafiłem pozyskiwać klientów. Asia nie tylko nauczyła mnie najbardziej efektywnych technik na pozyskiwanie i domykanie klientów, ale również nauczyła mnie, jak robić dużo, dużo lepsze reklamy na FB. Tak przygotowany, nie mogłem nie odnieść sukcesu…

Drugim obszarem, w którym pomogła mi Asia był rozwój mojego biznesu online. Asia pokazała mi krok po kroku jak sprzedać mój kurs i nawet pomogła opracować biznesplan na automatyzację biznesu tak, aby część mojego biznesu była biznesem pasywnym. Kurs warty każdej wydanej złotówki.

Krystian Odrobiński, Odrobina Marketingu

http://www.odrobinamarketingu.pl/

ZA-CHWILĘ-CZYNAMY (1)-1

Asia daje niesamowitą motywację do działania. Kontakt telefoniczny, mailowy i przez Zoom pomógł mi nauczyć się reklamy w błyskawicznym tempie. A dołączając do kursu Asi miałem bardzo, bardzo ambitne plany.

Po pierwsze, chciałem ruszyć z biznesem, bo ostatni rok był nie najlepszy. Jedną z rzeczy którą się zajmuję jest montaż folii przeciwsłonecznych (rolety obniżające temperaturę w pomieszczeniu nawet o 8 stopni – coś na polskie upalne lata). Wiedziałem, że mam dobry produkt, którego wiele osób potrzebuje, ale kompletnie nie wiedziałem jak  znaleźć klientów. To było bardzo frustrujące.

Asia była ,,surową’’ nauczycielką i na początku wszystko było do zmiany: grafiki, teksty, nawet skrypt rozmowy. Ale właśnie dlatego, że Asia mi ,,nie popuszczała’’, szybko ruszyłem

Pierwsza reklama nie była najlepsza, ale Asia pomogła mi ją poprawić i zlecenia zaczęły się sypać. Firma Folie Okienne Lublin ruszyła.

Wtedy przyszedł czas na krok drugi, czyli własną Agencje SM. Praca na własny rachunek z domu już od dawna mi chodziła po głowie. I tutaj znowu pomoc Asi sprawiła, że po prostu zaczęło się dziać. Najpierw zapytania klientów. Potem umawianie ich na rozmowy.

Cały czas byłem w kontakcie z Asią, która czuwała nad domknięciem pierwszych klientów a potem pomogła mi ich obsłużyć tak, aby zostali ze mną długo.

Jedną z najcenniejszych rzeczy w kursie Asi jest to, że nie zostawia ona studentów samych. Każdy, kto chce się nauczyć i mieć rezultaty – niezależnie czy kiedyś robił płatne reklamy w Mediach Społecznościowych, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z Facebookiem lub Instagramem – może je mieć.

Gorąco polecam kurs każdemu, kto zmianę w swoim biznesie traktuje poważnie i szuka konkretnych rozwiązań przynoszących konkretne rezultaty.

 

Marek Wołodkiewicz, Folie Okienne Lublin oraz Agencja SM Profit System

https://folieokiennelublin.pl/

Joanna pomogła mi ogarnąć firmę od strony marketingu. Nie było łatwo znaleźć dobrego marketera, bo jesteśmy firmą brytyjsko – polską znajdującą się w Londynie (Farrow and Pole), celującą w klientelę z wyższej półki. To oznacza, że potrzebowaliśmy kogoś, kto doskonale znał ten rynek a rynek londyński jest dość specyficzny. Czasem po jednej stronie ulicy mieszkają ludzie bardzo zamożni a po drugiej ludzie, którzy nie za dobrze mówią po angielsku.  Precyzyjne targetowanie na takim rynku to coś, z czym nie mogliśmy sobie kompletnie poradzić.

Joanna pokazała nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie tylko jej kampanie zaczęły przynosić nam lukratywne kontrakty, ale dostaliśmy od niej dużo więcej niż poprosiliśmy. Joanna wytłumaczyła nam, dlaczego powinniśmy zbierać opinie klientów, prowadzić dokumentację wideo naszych prace i kilka innych pozornie oczywistych rzeczy, które dla was wcale nie byłyby oczywiste.

Dzięki współpracy z Joanną firma przeszła na zupełnie inny poziom. Poleciłem Joannę jako marketera kilku biznesom, bo po prostu robi solidną, dobra robotę.

Piotr Dziugiell, Farrow and Pole

https://farrowandpole.co.uk

pl

Chciałbym przekazać kilka informacji o naszej współpracy, która rozpoczęła się w lipcu 2020r. Prowadzę firmę brokerską specjalizującą się w pomocy w otrzymaniu kredytu hipotecznego klientom, którzy są samozatrudnieni lub mają problem z uzyskaniem kredytu. To bardzo niszowa, wyspecjalizowana działalność.

Drugi kwartał zeszłego roku był katastrofalny. COVID uderzył i obroty spadły do 60%. Szukałem sposobów, by zwiększyć marketing. Zostałaś mi polecona przez jednego ze wspólnych znajomych. Facebook nie był obszarem, który wcześniej braliśmy pod uwagę. Daliśmy mu więc teraz szansę i zaczęliśmy z nim pracować w lipcu ubiegłego roku.

Bardzo się cieszę, że to zrobiliśmy. Nie wiem co robisz, ale marketing był genialny i skutki były natychmiastowe. Dla podsumowania kilka liczb: w tym roku mieliśmy już 11 kontrahentów, generujących 35 000 £, a ostatni miesiąc był wyjątkowo dobry –  pozyskaliśmy 20 klientów, którzy wygenerowali 60 000 £ dla naszej firmy. Patrząc na sprawy z dzisiejszej perspektywy, w tym biznesie trzeba czasu, aby wszystko się unormowało, ale to jak sobie poradziliśmy jest cenną wskazówką. Obroty rosną z miesiąca na miesiąc, odkąd podjęliśmy współpracę. Jestem bardzo zadowolony. Efekt jest świetny. Jak powiedziałem, nie bardzo wiem, co robisz, ale rób to dalej i liczę na to, że nie pomożesz innym brokerom kredytów hipotecznych 😉 

uk

I wanted to give some feedback based on our work together since starting work in July 2020. I run a succesful mortgage brokarage specializing in helping clinets who are self-employed or have problems with credit. It’s very niche, very specialized.

Q2 lat year was a bit of disaster, COVID hit and turnover dropped to 60% of what it normally would be. I was looking for ways to fix marketing and you were recomended to me by one of our mutual contacts. Facebook was not an area we looked at before so we gave it a go, we spoke, we started working in July last year. 

I’ m very glad we did it. I dont’d know exactly what you do but marketing was brilliant and had an immediate impact. To put it in perspective, I have some figures here: we had 11 cases generating £35.000. And in the month just gone, a very good month, 20 cases generating £60.000.

To put things in perspective, in this business it takes time for things to come through but it gives a good indocatio of how we were doing. It’s been increasing month by month since we were working together. I’m really pleased. It’s been great. 

As I said, I don’t know quite what you do but please keep on doing it and I’m realying on you not helping any other mortgage brokers 😉

WIĘCEJ OPINII ZACHWYCONYCH KLIENTÓW

Google business

Facebook

Prywatne opinie od bardzo zadowolonych klientów

WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA BIZNES

KONTAKT

mail: kontakt@joannajulia.pl
 
 
 

Social Media

Copyright 2020 Joanna Julia